PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787753}

Miasto kłamstw

City of Lies
6,2 3 132
oceny
6,2 10 1 3132
Miasto kłamstw
powrót do forum filmu Miasto kłamstw

Uwaga, przyznaję się do błędu. Sam często pisałem, że lewactwo rządzi amerykańskimi (i nie tylko) kinem i serialami. Jak się okazuje, jeszcze nie na 100% Tylko tak na 99%. No bo gdyby było 100%, to nie powstałby film na temat jednego z lewackich tabu, czyli rasistowskiej przemocy Czarnych wobec Białych, a nie odwrotnie. A tu mamy na dodatek wątek rasizmu Czarnych amerykańskich policjantów, krytego przez niekoniecznie czarne szefostwo. I to wszystko, co prawda luźno, oparte na faktach. Żeby nie było, to typowo lewackich, "antyrasistowskich" zabiegów trochę jednak mamy. Główne przekłamanie to zastąpienie prawdziwego dziennikarza Randalla Sullivana, przez fikcyjną postać Jacka Jacksona. Ale rozumiem tę decyzję producentów, wszak gdyby czarny aktor grał Sullivana, byłoby jeszcze głupiej, a obie główne role dla Białych w takim filmie, to już w ogóle nie wchodzi w grę.
No ale film powstał, chociaż został skazany na klęskę finansową. Chciałbym napisać, że wspaniały film został zniszczony ze względu na niepoprawny politycznie temat. Ale nie mogę, bo film jest mocno przeciętny i ratuje go tylko aktorska charyzma głównych wykonawców.

ocenił(a) film na 7
aklekot

Trochę za mało tego lewactwa w twojej wypowiedzi. To już chyba jakaś niezła fobia.

aklekot

jest lekarstwo na twoją chorobe: wiadro zimnej wody wewnetrznie (wypić) i
takie samo wiadro zewnętrznie (na łeb). raz dziennie przez tydzień.

kotbury

idea zacna, aczkolwiek raz dziennie moze nie wystarczyc, proponuje prewencyjnie cykl 1 wiadro co 3-4 godziny dla pełniejszego efektu.

ocenił(a) film na 6
kotbury

Mogę zastosować, jeśli ty lub miko wybierzecie się do USA i przez tydzień będziecie spędzać godzinę na wieczornej przechadzce po South Central LA.

kotbury

na waszą chorobę lekarstwa nie ma, lewacy jak zwykle pouczają ludzi co i jak mają robić, kk przy tym to mały pikuś, można nie chodzić i nie słuchać ale was z tym parciem na szkoło i władzę należałoby chyba jednak pogonić

aklekot

Lewactwo i lewactwo... Chłopie masz jakieś kompleksy, czy po prostu cytujesz tutaj Pawłowicz, szkoda takiego portalu na takie debilizmy.

ocenił(a) film na 6
ryssiook

Spodziewałem się lewackiego stylu dyskusji: wznoszenie chochoła, "argumenty' ad personam, zero odniesienia do mojego postu i pewnie nawet film nie obejrzany.

aklekot

jak wszędzie śmierdzi kupą to nie wypada w co drugim zdaniu wspominać o tym, że śmierdzi kupą, bo ci co wszędzie klocki stawiają poczują się urażeni ;)

aklekot

Jesteś antyszczepionkowcem?

ocenił(a) film na 6
Bzium_3

Wytłumacz mi proszę, zgodnie z tradycyjną logiką arystotelesową, jaki jest związek między czarnym rasizmem (w rzeczywistości i w amerykańskich filmach) a medycyną.

aklekot

A jest?

Bzium_3

jesteś lewakiem?

TheBadGoodAndUgly

A co chłopaka szukasz? Sorry, ale ja jestem hetero. 

Bzium_3

Patrzaj no a można by pomyśleć że chciałeś żeby ktoś ci igłę wbił

TheBadGoodAndUgly

Szukaj dalej. Powodzenia.

Bzium_3

ja nie szukam i nie zadaję pytań o wbijanie igieł, ale nie musisz się tłumaczyć i wycofywać

TheBadGoodAndUgly

Chłopaku, przecież obaj wiemy po co zapytałeś czy jestem lewakiem. Ty nim jesteś i jakbym potwierdził, że ja też, to namawiałbyś mnie do uprawiania sodmii. Ale że ja nie jestem, to teraz odwracasz kota ogonem żeby się nie wydało. Moim zdaniem nie powinieneś się przejmować bo to, że nie jestem homoseksualistą, to nie znaczy, że Cię nie toleruje. Nawet mi się podoba, że przesadnie się z tym nie obnosisz i zadałeś dyskretne pytanie, którego większość z nas nie rozumie. A tak poza tym jesteś antyszepionkowcem?

ocenił(a) film na 6
aklekot

Skoro już moi dyskutanci byli uprzejmi oddalić się o lata świetlne od tematu filmu, którego zresztą w większości nie widzieli, to taka ciekawostka w tematach "antyrasizmu", lewactwa i rozwodu z resztkami zdrowego rozsądku
/next.gazeta.pl/next/7,151003,27166663,niemcy-wydawca-gier-planszowych-zapowiada -wycofanie-czarnych.html#do_w=52&do_v=221&do_st=RS&do_sid=604&do_a=604&s=BoxBizI mg9

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones