PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9609}
6,0 507
ocen
6,0 10 1 507
Slow Burn
powrót do forum filmu Slow Burn

Słabiutko

ocenił(a) film na 3

Widzę że w jedynym temacie pod tym filmem, głównie trwa waka gdzie go można zdobyć, jak i od kogo ?
Mało kto się wypowiada temat samego filmu.
Moim zdniem film jest bardzo słabym gniotem, oczywiście chciałem go zobaczyć bo gra w nim Johnny Depp. Jednak chciałbym odrazu ostudzić zapędy wszystkich jego fanów ponieważ porywająca rola Deppa w tym filmie jakby pozbierał do kupy to trwa jakieś 3 minuty :)
Jak zwykle na pierwszym miejscu wśrod wymienionych aktorów Deep, na okładce płyty też on ... ale nie zmienia to faktu że reżyser kompletnie nie miał pomysłu i czegokolwiek żeby zachęcić widza do zaciekawienia tą produkcją.
Prawdopodbnie też dlatego jest to produkcja telewizyjna.
1986 roku Deep nie był raczem bardzo zarobinym aktorem ;), więc pewnie brał wszystko w czym mógl wystąpić.
Nie Polecam 3/10, szkoda czasu

Neuromer

Depp* Chętnie byśmy podyskutowali o filmie, ale niestety go nie widzieliśmy. Stąd walka o to gdzie go można zdobyć.. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
Eveleena

na gryzonia odsyłam jest na 100%

Neuromer

Ja także obejrzałam film ze względu na Johnnego Deppa lecz jak sam zauważyłeś jego rola tu jest znikoma. Film jest nudny i dosłownie męczyłam się oglądając go

ocenił(a) film na 5
Neuromer

Ja go obejrzałam nie ze względu na Deppa za którym nie przepadam ,a za niedocenionym Robertsem.Fajnie się zapowiadał,bardziej jako kryminał niż dramat ale realizacja jest faktycznie słaba

CelineMarie

Niestety musze sie zgodzić ze sćabiutko ! jeśli ktoś chce obejrzeć ten film bo gra tam Johnny Depp nie warto ! gra tam około 3 min i lepiej jest obejrzeć to http://www.youtube.com/watch?v=mqqJ9W0OaYE zlepek kawałków z filmu w którym można zobaczyc deppa niż meczyć się przez cały film bo to naprawde katorga

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones