Stamtąd
powrót do forum 2 sezonu

mocny serial

ocenił(a) serial na 9

Po opiniach stwierdzam że ludzie mają strasznie zaburzoną koncentracje jezeli „przeciągane” dialogi ich męczą. Serial świetny, a oglądając na pełnym skupieniu nie potrafiłem znaleźć żadnych bez sensownych, zapychających dialogów. Wszystkie te rozmowy między bohaterami sprawiają że da się z nimi bardziej utożsamić oraz nawiązać jakieś połączenie. Ciągle się coś działo przez co nie było nudno. Rzeczywiście można przyczepić się do kilku niedociągnięć takich jak sytuacja z liną. Natomiast w ogóle mi to nie przeszkadzało biorąc pod uwagę, że akcja osadzona jest w miejscu w którym nic nie ma sensu a wszystko otwarte jest na interpretacje. Już nie mogę doczekać się sezonu 3 patrząc na teorie społeczności dotyczącą zakończenia sezonu 2.

Eksterminator2000

Jeszcze zależy o czym są te dialogi. Często były o dupie maryni, albo typu "wszystko będzie dobrze" i serial momentami zamieniał się w Dr Quinn - mowa o drugim sezonie, bo akurat w drugim sezonie nie zawsze się coś działo. Mnie na przykład takie sceny jak ten ślub odstręczają, bo to taka typowa obyczajowa zagrywka, jakich pełno w wielu polskich niewymagających filmach, która jest sztuczna i na siłę ma wyciskać łzy. Na niektóre ich dialogi chętnie bym zareagował tak, jak zareagował zastępca szeryfa na ciągle paplającą Sarę - wrzasnął, żeby wreszcie się zamknęła :) I myślę, że miał rację, a raczej nie miał zaburzonej koncentracji :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones